Salone del Mobile.Milano 2018

Salone del Mobile.Milano po raz kolejny przejdzie do historii branży meblowej i wzorniczej w zakresie  jakości, innowacji i  doskonałości. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych międzynarodowych imprez dla profesjonalistów, przyciąga ponad 300 000 gości z ponad 165 zagranicznych krajów i umożliwia rozmowę ponad 5000 dziennikarzy z całego świata, dzięki wszechogarniającej, szerokiej gamie towarów.

Ponad 2000 wystawców obejmie teren wystawienniczy o powierzchni ponad 200 000 m2, prezentując wyjątkowe produkty i rozwiązania dla współczesnego stylu życia, mając na uwadze widok na przyszłość i łączące design, technologię, elastyczność i zrównoważony rozwój. Szeroka gama eksponatów, które łączą jakość i kreatywność, dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i inwestycjom w badaniach najlepszych firm w tym sektorze.

Salone Internazionale del Mobile odbywa się równolegle z Międzynarodową Wystawą Wyposażenia, wyróżniającą styl klasyczny, z tradycją w przyszłość, który czerpie z wartości tradycji, rzemiosła i umiejętności w sztuce tworzenia mebli i przedmiotów. Pojawi się również xLux, sekcja poświęcona ponadczasowemu luksusowi, tym razem w nowoczesnym wydaniu.

Rok 2018 oznacza powrót odbywających się co dwa lata Euro Cucina / FTK (Technology For the Kitchen) i Międzynarodowej Wystawy Łazienkowej. Jak zawsze, wystawy w Euro Cucina i FTK (Technology For the Kitchen) określą trendy, ich motto: jutrzejsza kuchnia będzie miejscem wzajemnie połączonym, wielozadaniowym i profesjonalnym, gdzie emocja nigdy nie zawiedzie Cię w biegu. Podobnie Międzynarodowa Wystawa Łazienkowa zaprezentuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na doskonałą wydajność z dbałością o relaks.

 


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/klient.dhosting.pl/agnesmagnes/targidesignu.com.pl/public_html/wp-content/themes/wp-barrister/content-single.php on line 66