Nadchodzi NOWY ROK ! Robicie juz plany?

Nadchodzi Nowy Rok a wraz z nim kolejne plany i postanowienia.
Jeżeli interesuje Cię design  to nasza oferta jest dla Ciebie.
Przez 7 dni wśród ludzi z całej Polski, osób z branży meblarskiej zobaczysz niezliczone ilości inspiracji.

Milan Design Week to coroczne święto designu, targi odwiedza każdego roku prawie 370 tysięcy przedstawicieli handlowych oraz dziesiątki tysięcy gości prywatnych z 188 krajów. Wszystkich łączy zainteresowanie designem. Ogromne przestrzenie targowe nie są w stanie udźwignąć ciężaru wszystkich ekspozycji, dlatego Mediolan przemienia się w pierwszej połowie kwietnia w Fuori Salone, czyli zewnętrzne targi rozproszone po całym mieście.

Nasza propozycja jest skierowana przede wszystkim do:

  • menadżerów i pracowników firm meblarskich oraz związanych z wyposażeniem wnętrz
  • właścicieli firm
  • stolarzy
  • producentów mebli
  • właścicieli salonów meblowych
  •  studentów architektury
  • projektantów i architektów
  • pasjonatów designu i blogerów

 

Zapraszamy także wszystkich tych, którzy uwielbiają piękne wnętrza, interesują się nowinkami technologicznymi, chcą poznać ciekawych ludzi i świetnie się bawić.

Proponujemy Wam wyjazd na światowe targi designu w terminie 20-26 kwietnia 2020. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów i kilkuset zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Wyjeżdżając z nami macie  zapewnione: transport z Polski, zakwaterowanie w hotelu w okolicy Mediolanu, śniadania, kolację integracyjną, codzienne transfery na Targi, wycieczkę do centrum Mediolanu, ubezpieczenie oraz doskonałą atmosferę podczas całego pobytu. Dostaniecie od nas mapki i wszystkie niezbędne wskazówki dotyczące poruszania się po przestrzeni targowej.

 

Isaloni Mediolan ? to obowiązkowa pozycja w terminarzu każdego wielbiciela designu!


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/klient.dhosting.pl/agnesmagnes/targidesignu.com.pl/public_html/wp-content/themes/wp-barrister/content-single.php on line 66