International Bathroom Exhibition

Najnowsza Międzynarodowa Wystawa Łazienek zaprezentuje innowacyjne produkty i pomysły na te wnętrza, zapewniając pełny przegląd trendów branżowych.
 
Rozpoczęta w 2003 roku jako jedna ze małych stref głównych targów , stała się samodzielną wystawą w 2006 roku. Odzwierciedlając ewolucję łazienki domowej – dawniej przestrzeni ściśle funkcjonalnej – w dedykowane sanktuarium relaksu i dobrego samopoczucia.
 
Na powierzchni 20 600 m2 swoje stoiska wystawiło 243 wystawców, prezentując szeroką gamę towarów najwyższej jakości, odpowiadających na rosnące zapotrzebowanie na produkty o wysokiej wydajności, nastawione na odpoczynek i relaks.
 
Kolejne edycje podkreślają jak nigdy dotąd, innowacyjne ukierunkowanie firm na zrównoważony rozwój. Najnowocześniejsze produkty do nowoczesnych łazienek odzwierciedlają dzisiejsze silne zapotrzebowanie na wydajność i oszczędność energii, z naciskiem na oszczędność wody, zapobieganie zanieczyszczeniom w pomieszczeniach i zdrowie osobiste. Nie trzeba dodawać, że nie skąpiliśmy ergonomii, kolorystyki i akcesoriów, które pobudzają emocje i podkreślają poczucie dobrostanu osiągane w tej konkretnej przestrzeni.

Warning: Undefined variable $meta_text in /home/klient.dhosting.pl/agnesmagnes/targidesignu.com.pl/public_html/wp-content/themes/wp-barrister/content-single.php on line 66