EuroCucina FTK – Technology For the Kitchen 2018

Euro Cucina
FTK – Technology For the Kitchen 2018

Rozpoczęta w 1974 r. Międzynarodowa Wystawa Kuchni i jej towarzysząca impreza FTK (Technology For the Kitchen) to wiodąca wizytówka wysokiej klasy kuchni.
Teraz w swojej 22 edycji, EuroCucina zapewnia coraz bardziej ukierunkowaną i innowacyjną reakcję na ogromne zainteresowanie tym sektorem, wraz z FTK – Technology For the Kitchen, wydarzeniem towarzyszącym, specjalizującym się w wbudowanych urządzeniach domowych i ich ewolucji.

Ponad 300 000 oczekiwanych gości zostanie powitanych szeroką gamą towarów najwyższej jakości. Wszystkie eksponaty w EuroCucina uosabiają współczesny design, innowacje technologiczne, wydajność następnej generacji, energooszczędność i łatwość użytkowania. Nowe kształty, kolory i materiały pomogą wyróżnić kuchnię jako miejsce do biesiadowania i interakcji ze światem zewnętrznym.
Przypominamy że wystawy kuchni odbywają się co 2 lata ,w tym roku przypada kolejna edycja EuroCucina która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.
Zapraszamy na wspólny wyjazd z Poznania.


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/klient.dhosting.pl/agnesmagnes/targidesignu.com.pl/public_html/wp-content/themes/wp-barrister/content-single.php on line 66