O NAS

Pierwszy zorganizowany wyjazd na targi w Mediolanie zrealizowała w 2006 roku Agnes –  studentka ówczesnej Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej.  Połączyła w tym projekcie dwie swoje największe pasje zawodowe: pasję do podróżowania z zamiłowaniem do sztuki i designu. Prawdziwym pomysłodawcą wyjazdów ze Szczecina była jednak Mirosława Jarmołowicz, dziekan Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Początkowo wyjeżdżali jedynie studenci dzisiejszej Akademii Sztuki i jej wykładowcy, obecnie do tego grona dołączyli projektanci, architekci, producenci, przedstawiciele branży meblarskiej i blogerzy. W 2013 roku Aga poznała Karolinę, która doprawiła całe przedsięwzięcie nowymi pomysłami i dodatkową dawką motywacji.  Spokój i opanowanie które ze sobą przyniosła stanowią harmonijne uzupełnienie dla twórczego chaosu Agnieszki.
W 2018 roku przyłączyła się Monika „ekoArtycha”choć nieoficjalnie zawsze wspomagała Agnieszkę swoimi trafnymi pomysłami.
Dziewczyny się wzajemnie inspirują czego efektem jest wiele ciekawych projektów. I tak z synergii powstały Targi Designu także jako marka i społeczność – zrzeszająca wielbicieli designu.

Agnieszka 

? właściciel, menedżer, wychowawca, artystka, coach

Ludzie mówią że jestem jak epicentrum pozytywnej energii, przynoszące ze sobą nieskończone pokłady wigoru i optymizmu. Jestem siewcą pomysłów, charakteryzuje mnie ogromna żywiołowość i twórcze podejście do każdego tematu, co potwierdzają współpracownicy i uczestnicy urządzanych przeze mnie wyjazdów i warsztatów. W najbardziej stresujących okolicznościach potrafię opanować najtrudniejszą sytuację.
Marka FullFun, której jestem właścicielką zapewnia dobrą zabawę i rozwój zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W swojej pracy dbam o to by wydobywać z ludzi ich potencjał i kreatywność. Od lat organizuję aktywny wypoczynek dla dużych i małych.
Opowieść o sobie powinnam chyba jednak zacząć od historii która zrobiła ze mnie artystkę.  Brak wiary w siebie, lęk przed wyborem szkoły wyższej  i myśl, że nie poradzę sobie na uczelni artystycznej pokierowały mnie na protetykę. Chęć pracy twórczej eksponowałam w gipsowni, podczas gdy inni robili odlewy zębów i szczęk – ja badałam twórcze możliwości wykorzystania gipsu wykonując swoje instalacje i rzeźby. W zawodzie nie przepracowałam nawet jednego tygodnia : )
To doświadczenie dodało mi jednak odwagi aby aplikować na kierunek: Projektowanie Wnętrz w szczecińskiej uczelni artystycznej, którą ukończyłam z tytułem licencjackim.
Pierwsze doświadczenia biznesowe zdobywałam współpracując w 2003 roku z Expo Szczecin przy komunikacji marketingowej Pojezierza Drawskiego organizując i promując cykl jednodniowych wycieczek ?Wyprawa po Złote Runo? ? które uczyły postaw ekologicznych dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Później nastał długi okres ścisłej współpracy z Akademią Pływania. Moja funkcja opierała się na promocji marki, wdrażaniu nowych produktów, tj.: półkolonie, ferie zimowe, obozy letnie, zielone szkoły. Na początku zupełnie intuicyjnie tworzyłam projekty graficzne, zarządzałam zespołem, wymyślałam imprezy i kreowałam nowe produkty turystyczne.
W tym samym okresie rozpoczął się cykl wyjazdów ze Szczecina na największe światowe targi designu w Mediolanie, które organizowałam dla architektów i potentatów branży meblarskiej. Równolegle inicjowałam projekty społeczne takie jak happening zatytułowany : ?List do Świętego Mikołaja? którego celem było oddziaływanie na wyobraźnię dzieci przez wspólne tworzenie marzeń i dzielenie się pozytywnymi emocjami. Od 2008 roku organizowałam wyjazdy integracyjne dla nauczycieli, rad pedagogicznych i team buildingi dla firm.
W 2013 roku zostałam akredytowanym Coachem ICF i ukończyłam ?Akademia Menedżera ? Zarządzanie Zasobami Ludzkimi?. Szkolę się nadal, wiedzy, umiejętności i pomysłów – nigdy za dużo!
AGNES
Najlepiej podsumowuje moją działalność opinia jednego z właścicieli kooperujących firm:

Agnieszka ma głowę pełną pomysłów, jest kreatywna, potrafi dobrze zorganizować czas uczestników warsztatów i eventów ucząc wrażliwości na otaczający świat poprzez zabawę i doświadczanie.

Karolina 

              - właściciel, menedżer, trener, coach

KARO

Specjalizuję się w rekrutacji, obsłudze HR, konsultingu i coachingu managerskim, prowadzę własną agencję doradztwa personalnego. W ciągu swojej pracy przeprowadziłam około 2 tysięcy rozmów kwalifikacyjnych oraz setki treningów i konsultacji. Największą radość sprawia mi inspirowanie innych, budzenie świadomości i otwieranie na zmianę, przekazywanie wiedzy oraz trenowanie umiejętności interpersonalnych.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego – na kierunku Doradztwo Psychospołeczne, ukończyłam podyplomowe studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi, posiadam certyfikat trenerski uzyskany w warszawskiej Szkole Trenerów Biznesu Kontrakt OSH i akredytację międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego coachów ICF.
Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiałam w działach obsługi klienta stawiających na najwyższą jakość świadczonego serwisu. Kiedy już nabyłam biznesowej ogłady i zdobyłam wystarczające doświadczenie   – rozpoczęłam karierę w HR. Dziś prowadzę swoją firmę i wiem jak ważny był ten pierwszy etap mojej drogi zawodowej.
Dwa lata temu doczekałam się swojego pierwszego mieszkania. W końcu po latach urządzania go w wyobraźni, projektowania w myślach, oglądania, podpatrywania, zbierania inspiracji przyszedł czas urzeczywistnienia wizji. Po tym doświadczeniu, oprócz autorskiego wnętrza  pozostały: pasja do dizajnu i kolekcja tysięcy ściągniętych zdjęć. Nie wiem jeszcze co zrobię z kolekcją ale pasję do designu wykorzystuję współorganizując wyjazd na targi.

Monika

- projektantka, dekoratorka, artystka, nauczycielka sztuki, działaczka eko

Od zawsze kochałam sztukę, design natomiast przyszedł do mnie na studiach wzornictwa, ze specjalizacją projektowanie wnętrz, w trakcie dołożyłam pedagogikę,  lubię dzielić się wiedzą.
Projektuję, dekoruję, tworzę markę bacuzi DESIGN, działam w ekoprojektach. Pracuję również jako nauczycielka w Gimnazjum, to tu mogłam połączyć wiele moich pasji w jedno, m.in. z ?młodszą? młodzieżą otworzyłam wiele tematów eko, a także mogłam działać w street art, vivat Banksy! 😉
Uwielbiam patrzeć na świat globalnie, sztuka pozwala mi reagować na to co się dzieje, inspirować, dodawać, odejmować, bo jest elastyczna, przyjmuje wszystko, powie o wszystkim lub wszystko przemilczy w bardzo symboliczny sposób…
Design to fajna zabawa  w kreowanie elementów, które służyć i cieszyć mogą nas każdego dnia. Jakże pięknie jest łączyć  dwie dziedziny sztukę i wzornictwo.
Niedawno rozpoczęłam projekt, który wiem że będzie mi długo towarzyszył Open.Sun.Project. Pragnę ulepszać świat dziecka, poprzez malowanie, zabawę, wpajanie wiedzy pozytywnej, urządzanie, umilanie dziecięcej przestrzeni, tworzenie pozytywnych malowanek i przedmiotów które im posłużą.

Świat potrzebuje pozytywnej wibracji, każdy ją ma, ja chcę się dzielić talentami i radością.