Pytacie o zakup biletów na TARGI

Jadąc na Targi nie można zapomnieć o rejestracji umożliwiającej zakup biletów.

Poniżej przedstawiamy zasady zakupu biletów. Mimo zapowiedzi organizatorów, nie wszystkie usługi związane z zakupem są już aktywne.  Włosi zawsze mają czas? :)

Jeśli zarejestrowałeś się w Internecie w którejś z poprzednich edycji Salone del Mobile Milano zaloguj się pod adresem:
Ponowna rejestracja po lewej stronie.
Pierwsza rejestracja po prawej stronie.

USER AREA

Jeśli nigdy nie zarejestrowałeś się na tej stronie, należy dokonać rejestracji:

REGISTRATION

Wstępna rejestracja jest obowiązkowa dla wszystkich podmiotów komercyjnych.

Tradycyjny zakup biletów:

Aby uniknąć konieczności przechodzenia przez proces rejestracji na targach, można pobrać spersonalizowany kupon rejestracji wstępnej i zgłosić się do kas biletowych dedykowanych dla wstępnie zarejestrowanych podmiotów. Umożliwi to Tobie zakup biletu w pełnej cenie bez żadnych dodatkowych formalności.

Zakup biletów online:

Po zalogowaniu się, można uzyskać dostęp do usługi sprzedaży biletów z wyprzedzeniem, wybierając zakładkę: zakupu biletów online:

W tym przypadku, można kupić w specjalnych cenach ? bilety elektroniczne lub, alternatywnie bilety łączone ważne zarówno dla wejścia do Salone del Mobile Milano i transportu publicznego.

Bilet elektroniczny (e-bilet) pozwoli na uniknięcie długich kolejek, dając bezpośredni dostęp do terenów poprzez specjalne bramki ?Szybkie wejście z e-biletem? .

Usługa sprzedaży biletów online będzie działała do 16 kwietnia, godz. 18.00


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/klient.dhosting.pl/agnesmagnes/targidesignu.com.pl/public_html/wp-content/themes/wp-barrister/content-single.php on line 66