Nagrody Salone del Mobile – Milano Awards 2018.

 Podczas targów wręczono nagrody Salone del Mobile.Milano Awards w uznaniu wybitnego wkładu w rozwój designu. W tym roku nagrodzono marki CC-Tapis, Magis oraz Sanwa. Ponadto, specjalną nagrodę jury otrzymał Maurizio Riva z Riva 1920, a nagroda dyrektora powędrowała do burmistrza Mediolanu za jego zaangażowanie i wspólne działanie na rzecz Salone del Mobile.

Stand nagrodzonego Salone del Mobile 2018 Award CC-Tapis, autorstwa Studio Milano, ?perfekcyjne połączenie produktu i jego prezentacji? zjednało sobie jury. Dywany z kolekcji Slinkie zaprojektowała Patricia Urquiola. ? Salone del Mobile.

 

fot. Luca Fiammenghi

 

Tak o stanowisku Magis napisano w uzasadnieniu przyznania nagrody: ?Produkty-ikony świetnie odnajdują się w towarzystwie nowości, zamieszkując i komunikując się w otwartej przestrzeni; nie sposób stwierdzić, czy są gośćmi czy też bohaterami tej niezwykłej opowieści?. ? Salone del Mobile.

fot. Andrea Mariani

 

Stanowisko Sanwa na Eurocucina 2018 powstało we współpracy z Bestetti Associati. W opinii jury ?Pośród całego zgiełku i ekscytacji towarzyszącym Salone del Mobile, stoisko Sanwa to oaza spokoju i powiew świeżego powietrza?. ? Salone del Mobile.

fot. Saviero Lombardi Vallauri

 

 

 

 


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/klient.dhosting.pl/agnesmagnes/targidesignu.com.pl/public_html/wp-content/themes/wp-barrister/content-single.php on line 66