Salone Internazione del Bagno 2018

Ekspozycja pod nazwą Salone Internazione del Bagno, od 2006 roku stała się samodzielnym sektorem targów.

Ogromną rolę poświęcono łazience, która widziana jest już nie tylko jako lokal użytkowy. Doceniono ją, ukazano jej ukryty potencjał, przeobrażenie. Pokazana została jako epicentrum mieszkania: przestrzeń przejmuje róże funkcje i tym samym związana jest z różnymi elementami: meblami, kabinami, saunami, sanitariatami z porcelany, grzejnikami, płytkami ceramicznymi, bateriami, wannami kąpielowymi i z hydromasażem.

Głównym założeniem łazienki jest relaks, miejsce, gdzie ?dbamy o siebie?. Dlatego też w projektach, technologii, a także stylistyce zwraca się uwagę na szczegół i dbałość o perfekcje. Często jest to ważniejsze niż sama funkcjonalność, gdyż ma na celu polepszenie jakości życia i dobrego samopoczucia użytkownika. Czyli: relaks i design, ale także oszczędność energii. Potrzeby życia ekologicznego są odzwierciedlone przez systemy łazienkowe, na które jest duże zapotrzebowania. Twórcy cały czas poszukują nowych rozwiązań ekologicznych oszczędzania energii i wody.

Aby się temu przyjrzeć, zapraszamy w kwietniu na targi, gdzie królować będzie kuchnia i łazienka. Oczywiście jak co roku meble i dodatki ukazane na targach będą cieszyły oko nie jednego znawcy. Sześciodniowe Międzynarodowe targi meblowe w Mediolanie, to prawdziwe święto projektantów, producentów i wszystkich miłośników wzornictwa. To tutaj tworzą się nowe trendy, które będą obowiązywać w kolejnych sezonach.Ekspozycje poświęcone łazience odbywają się co dwa lata w 2018 roku zatem nie może Cię z nami zabraknąć.
Zapraszamy!


Warning: Undefined variable $meta_text in /home/klient.dhosting.pl/agnesmagnes/targidesignu.com.pl/public_html/wp-content/themes/wp-barrister/content-single.php on line 66